JoyDuro 2019

KE.CY - košické cyklotraily a BIKE PARK Červený Breh to znova dokázali na výbornú!

7.September 2019, teda uplynulú sobotu sa na košických cyklotrailoch uskutočnil pretek s obrovskou porciou zábavy, pohody a skvelého pojazdenia!

Všetci zúčastnení (okrem <18) mohli tiež ochutnať pivko z nášho partnerského pivovaru Pivovar Hostinec a to konkrétne IPA DAVIDOFF - už čoskoro aj na čape v Hostinci (mňaaaam)

Od rána na Červenom brehu panovala uvoľnená atmosféra plná očakávania, pretože od hlavného traťového komisára Riša Tomečka sme mali aké-také indície, že pre nás na trati šiestich RSiek vymyslel "fičurky" presne podľa jeho gusta a nikomu ich neprezradí, nech tomu nášmu JoyDuru pridáme aj trochu "blind" efektu.  A urobil dobre. Ba dokonca veľmi dobre, lebo po preteku sa hovorilo z 89% len o jeho doplnkoch, objazdoch a prekvapeniach na známich trailoch. Dobrá práca Rišo a ešte raz ďakujeme! ;) 

Rado z VO1D so svojou časomierou (sám ju skonštruoval a dodnes zdokonaluje) zabezpečil meranie jednotlivých časov na RSkách. Skvelá práca a odhodlanie, pretože keď už všetci pijeme zaslúžené pivko a jeme skvelý guláš od Matúša a Eriky, tak Rado sťahuje dáta z mašiniek, robí tabuľky, kategórie, tlačí a je pod tlakom, lebo všetci už dychtivo čakáme na výsledky. Rado veľká vďaka aj tebe.

Jedna vec ma ale prekvaila hneď ráno na Červenom brehu a to záujem dobrovoľníkov o účasť na organizácii pretekov. Som nadšený z Vás všetkých a jednoznačne Vám patrí veľké ĎAKUJEME!  Tak isto Vás všetkých zorganizovať bola neľahká úloha, ale Matej "Chriňo" s kolektívom to dal tak, že všetko fungovalo ako malo. Všetky palce hore!

Atmoška nám vydržala od rána až do neskorého večera (a myslím, že sa stupňovala :)) výdatne ju podporili selektori Maroš a.k.a. RUDE BOY a Jarko Bolda z Červeného brehu, ktorý šťavil spotify čo to dalo a veru veľmi dobre cahalani ...do skoku ako sa hovorí ;)

Ale teraz si už pozrite to, čo je na pretekoch najdôležitejšie a to sú výsledky.

Všetky výsledky tu

Fotky od fotografov   Petra A., Mirky , Petra L. a Dušana a osvetlovača Muffina najdete na týchto odkazoch:

Veľké ďakujeme   

fotografi

Peter Andrássy

Lesmír Mirka

Lesmír Dušan

Zlatoklopka Mirka

Zlatoklopka Dušan

suRAWy Dušan

suRAWy Mirka

Červený breh Dušan

Červený breh Mirka

Peter Lopúch