Singletrack Hriešny je členený do štyroch sekcií.

  1. MRAVENISKO  0,4km - začína vstupom do lesíka blízko chaty Hrešna a je to jednoduchšia pasáž, ktorá sa zaujímavo vlní pomedzi stromy. Ide v súbehu cesty a preto sa dá jednoducho dostať s5. Určite zaujímavý úsek pre vaše ratolesti, ktoré sa tu môžu točiť dookola ako mravce :) Neprehliadnuteľnou dominantou lesíka je veľké mravenisko. Nezabúdajte, že mravce sú zákonom chránené a preto sa zastav a pozoruj ich krásne fungujúce spoločenstvo z dostatočnej vzdialenosti a bez zásahu do ich života!
  2. NATURAL 1,4km - singletrack pokračuje v lese pod "Mraveniskom" za križovatkou turistických trás. Ide o trail s prírodným charakterom využívajúci prirodzené teréne nerovnosti nachádzajúce sa v tejto oblasti. Klopenky, terénne vlny, zákruty a strminy. Toto všetko ťa tu čaká a je pripravené zabaviť Ťa :) . Na tomto traily nie sú žiadne skoky, alebo extrémne náročné prekážky a preto je svojou obtiažnosťou zaradený do kategórie "stredne ťažký". Užívajte!
  3. VÝŠLAP 1,0km - aby sme využili potenciál tejto lesnej zóny čo najviac, rozhodli sme sa zaradiť aj kľukatý výšlapvý trail ktorým si celkom pohodlne nazbieraš kredit v podobe výškových metrov pre ďalšiu  výživnú porciu zjazdu
  4. FLOW TRAIL  2,1km - FLOW je tá zázračná formulka a znamená plynulosť jazdenia. Jazdu pri ktorej nemusíš šlapať do pedálov ale ani brzdiť. Môžeš sa plne sústrediť na užívanie si zjazdu a hrať sa s bikom tak, ako ti to srdiečko a schopnosti dovolia. Rohlík zaručený :) (rozumej úsmev od ucha k uchu) 
Distance 4900 m
Grade avg. - 6 %
High 593 m
Low 315 m
Descent 278 m