Najobľúbenejší trail. Aj takto ho zvyknú nazývať pre jeho hlavné atribúty ktorými sú: dĺžka, rôzna obtiažnosť, funfactor 3000. Neodškriepiteľným benefitom je, že končí skoro v krčme u Rebela :). Vznikol ako jeden z ilegálov, ale v priebehu jeho zrodu až do dňešnej podoby dostal "štempeľ" a teraz je značený a pripravený na použitie. Bedľa je členená do troch segmentov:

    1.  Horná časť - náročnosť "ťažká" pre členitý, kamenistý terén plný koreňov, ktorý preverí tvoju zručnosť udržať si rýchlosť aj v takýchto podmienkach
    2. Stredná časť -   "stredne ťažká" obsahuje zopár skokov a koreňových pasáží, ale nevyhneš sa miernym výšlapom. Napriek tomu Ti táto sekcia dokáže sprostredkovať tony zábavy na biku. 
    3. Dolná časť - "stredne ťažká" má prirodzený flow a na 120% využíva to čo les ponúkol. Točky a tobogány, klučky medzi stromy a prechody žľabov. Spodná časť končí v dirtovom parku Girbeš, ktorý ponúka okorenenie v podobe predĺženia lajny kde si môžeš vybrať či len prejdeš cez, alebo zalietaš skoky, ktoré nie sú určené pre každého. Odporúčame si to najprv omrknúť. 

 

Distance 2630 m
Grade -7 %
High 559 m
Low 363 m
Descent 196 m

Video k trailu

Bedľa video

Mapa