KE.CY Singletrack Camp #6

KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Chata hrešná vás pozývajú na už tradičný spoločný víkend, pripravený pre širokú bicyklovú verejnosť, ktorý strávime jazdením a zábavou. Dozviete a naučíte sa všetko, čo ste chceli vedieť o jazdení a stavaní singletrackov. Cieľom bude okrem zábavy ukázať, že Singletrack nie je zjazdová trať určená pre profíkov, ale bezpečný a pohodový cyklochodník určený pre široké spektrum bikerov.

Program je skutočne bohatý:
Stavba singla Hriešny v teréne.
Guláš a čapované pivko alebo kofola pre všetkých brigádnikov.
Spoločné jazdenie na trailoch, pre každého podľa nálady a výkonnosti, kto sa chce zdokonaliť v technike jazdy.
Zapózuj a získaj novú profilovku od našich fotografov. 

Nedeľu 16.6. spoločné jazdenie pod vedením školených inštruktorov od 10:00 bude z dôvodu konania motokrosových pretekov okolo Hrešnej presunuté do lokality Bankov - Stretnutie o 10:00 na BIKE PARK Červený Breh

Prihlásenie a registrácia - prvých 40 registrovaných trailbuilderov dostane tričko zdarma! Preto neváhaj a rýchlo pošli email so svojim menom a veľkosťou trička na adresu: kecy.akcie@gmail.com Registrovať sa môžeš do 3.6.2019.
Doležité upozornenie - všetci trailbuilderi mladší ako 18 rokov si musia vopred priniesť prehlásenie bikera, podpísané rodičom alebo zákonným zástupcom - LINK NA AKTUALNE TLACIVO

PARKOVANIE bude možné LEN na spodnom parkovisku za dedinou, avšak kapacita parkoviska je obmedzená, preto vrelo odporúčame nechať auto doma a príst radšej pešo alebo ideálne bicyklom. Prístup autom až hore k chate je vyhradený výlučne pre organizátorov a stanujúcich.

Link na akciu na facebooku najdeš tu - KE.CY Singletrack Camp #6

Toto podujatie sa uskutoční vďaka podpore Nadačného fondu T-Systems Slovakia spravovaného Karpatskou nadáciou.