KE.CY Singletrack camp #5

KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Chata hrešná vás pozývajú na už tradičný spoločný víkend, pripravený pre širokú bicyklovú verejnosť, ktorý strávime jazdením a zábavou. Dozviete a naučíte sa všetko, čo ste chceli vedieť o jazdení a stavaní singletrackov. Cieľom bude okrem zábavy ukázať, že Singletrack nie je zjazdová trať určená pre profíkov, ale bezpečný a pohodový cyklochodník určený pre široké spektrum bikerov.


Program je skutočne bohatý:
Prednáška o stavaní prírode blízkych singeltrackov, praktická ukážka stavba singla v teréne.
Guláš a čapované pivko alebo kofola pre všetkých brigádnikov.
Spoločné jazdenie na trailoch, pre každého podľa nálady a výkonnosti, kto sa chce zdokonaliť v technike jazdy.
Zapózuj a získaj novú profilovku od našich fotografov.

Prihlásenie a registrácia - prvých 40 registrovaných trailbuilderov dostane tričko zdarma! Preto neváhaj a rýchlo pošli email so svojim menom a veľkosťou trička na adresu: kecy.akcie@gmail.com Registrovať sa môžeš do 18.5.2019.
Doležité upozornenie - všetci trailbuilderi mladší ako 18 rokov si musia vopred priniesť prehlásenie bikera, podpísané rodičom alebo zákonným zástupcom - https://drive.google.com/file/d/1d7hB0b1_7wNkuLdazgXZJKLjXdNgsn7b/view?usp=sharing

PARKOVANIE bude možné LEN na spodnom parkovisku za dedinou, avšak kapacita parkoviska je obmedzená, preto vrelo odporúčame nechať auto doma a príst radšej pešo alebo ideálne bicyklom. Prístup autom až hore k chate je vyhradený výlučne pre organizátorov a stanujúcich.

Podujatie je realizované s finančnou podporou Visit Košice a Ministerstva dopravy a výstavby SR — v KE.CY - košické cyklotraily.