Zlepšenie techniky jazdy

Máš pocit, že by to šlo lepšie, alebo si naopak myslíš, že si až pridobrý a niet sa kam posunúť ďalej? Páči sa ti singletrack, ale nemáš odvahu a techniku prejsť ho hladko a uvolnene a prichádzaš tak o pôžitok z jazdy? Alebo si niekde medzi, vieš si predstaviť, že by to šlo lepšie, ale nevieš ako na to?

Ponúkame možnosť pojazdu pre jednotlivcov a skupiny za sprievodu certifikovaného inštruktora.

Začiatočníci - ukážeme základné techniky jazdy v teréne po osvojení ktorých bude každý trail nie pascou, ale ihriskom. Nadobudnuté zdatnosti zároveň otvoria možnosti ďalšieho zlepšovania sa.

Pokročilí - pomôžeme vylepšiť techniku jazdy, odstrániť zlozvyky a neželané stereotypy. Zmeníme pohľad na voľbu ideálnej stopy, takže sa budete dotýkať kolesami zeme iba keď budete chcieť zmeniť smer. Bomby!

Deti - podobne ako pri lyžovaní, alebo iných pohybovo komplexných športoch, vôľa a skúsenosti rodiča často nestačia k osvojeniu základnej techniky. Prečo nevyužiť možnosti inštruktora? Program je možné individuálne nastaviť, prípadne kombinovať s Pojazdom s vodcom, ktorého sa môže zúčastniť celá rodina.