KE.CY Joyduro 2019

KE.CY - košické cyklotraily a BIKE PARK Červený Breh to znova dokázali na výbornú!
7.September 2019 teda uplynulú sobotu sa na košických cyklotrailoch uskutočnil pretek s obrovskou porciou zábavy, pohody a skvelého pojazdenia!

Všetci zúčastnení (okrem <18) mohli tiež ochutnať pivko z nášho partnerského pivovaru Pivovar Hostinec a to konkrétne IPA DAVIDOFF - už čoskoro aj na čape v Hostinci (mňaaaam)

Od rána na Červenom brehu panovala uvoľnená atmosféra plná očakávania, pretože od hlavného traťového komisára Riša Tomečka sme mali aké také indície, že pre nás na trati šiestich RSiek vymyslel "fičurky" presne podľa jeho gusta a nikomu ich neprezradí, nech tomu nášmu JoyDuru pridáme aj trochu "blind" efektu.  A urobil dobre. Ba dokonca veľmi dobre, lebo po preteku sa hovorilo z 89% len o jeho doplnkoch, objazdoch a prekvapeniach na známich trailoch. Dobrá práca Rišo a ešte raz ďakujeme! ;) 

Rado z VO1D so svojou časomierou (sám ju skonštruoval a dodnes zdokonaluje) zabezpečil meranie jednotlivých časov na RSkách. Skvelá práca a odhodlanie, pretože keď už všetci pijeme zaslúžené pivko a jeme skvelý guláš od Matúša a Eriky, tak Rado sťahuje dáta z mašiniek, robí tabuľky, kategórie, tlačí a je pod tlakom, lebo všetci už dychtivo čakáme na výsledky. Rado veľká vďaka aj tebe.

Jedna vec ma ale prekvaila hneď ráno na Červenom brehu a to záujem dobrovoľníkov o účasť na organizácii pretekov. Som nadšený z Vás všetkých a jednoznačne Vám patrí veľká vďaka!  Tak isto Vás všetkých zorganizovať bola neľahká úloha, ale Matej "Chriňo" s kolektívom to dal tak, že všetko fungovalo ako malo. Všetky palce hore!

Atmoška nám vydržala od rána až do neskorého večera (a myslím, že sa stuňovala :)) výdatne ju podporili selektori Maroš a.k.a. RUDE BOY a Jarko Bolda z Červeného brehu, ktorý šťavil spotify čo to dalo a veru verľmi dobre...do skoku ako sa hovorý ;)

Ale teraz si už pozrite to čo je na pretekoch najdôležitejšie a to sú výsledky. Výsledky tu.